Quake i F1 2018 za darmo. Nie przegapcie tych okazji

Quake i F1 2018 za darmo. Nie przegapcie tych okazji

Mnóstwo godzin dobrej zabawy czeka Was przy obu udostępnianych obecnie za darmo tytułach. Kultowa strzelanka id Software z 1996 roku oraz świetne, licencjonowane wyścigi F1 oferowane są w ramach dwóch różnych akcji.

Quake za darmo

Wczoraj o godzinie 18:00 wystartowała dwudziesta piąta już edycja QuakeCon. Wydarzenie to po raz pierwszy odbywa się wyłącznie online. To właśnie z okazji QuakeCon 2020 Bethesda postanowiła przygotować arcyciekawą niespodziankę dla fanów FPSów. Quake za darmo to gratka zarówno dla osób, które jeszcze w latach 90' XX wieku ogrywały tę produkcję id Software na swoich blaszakach, jak i graczy zbyt młodych, by pamiętać tamte czasy.

Aby odebrać Quake'a za darmo wystarczy pobrać aplikację Bethesda Launcher i zalogować się w niej na swoje konto. Produkcja zostanie dodana do biblioteki automatycznie i pozostanie w niej na zawsze. Uwaga: odbierzecie bezpłatnie tylko do 10 sierpnia, do godziny 5:00 czasu polskiego.

Bethesda obiecuje, że po zakończeniu QuakeCon gracze otrzymają także darmową kopię Quake'a 2, o ile wpłaty na cele charytatywne w trakcie wydarzenia przekroczą 10 tysięcy dolarów.

QuakeCon 2020 można oglądać online na oficjalnym kanale Bethesda w serwisie Twitch.tv.

F1 2018 za darmo

Równolegle, trwa promocja organizowana w lubianym Humble Store, znanym z oferowania rewelacyjnych paczek gier za bezcen, których zakup wiąże się z jednoczesnym wspieraniem organizacji charytatywnych. W jej ramach dostaniecie bezpłatny egzemplarz gry F1 2018 w wersji na platformę Steam. Tytułu tego nie trzeba przedstawiać ani miłośnikom symulatorów, ani też samej Formuły 1.

Aby otrzymać klucz do F1 2018, wystarczy przejść pod ten adres, założyć konto w serwisie i kliknąć na zielony przycisk "Get the game". Następnie należy zaznaczyć zgodę na otrzymywanie newslettera i kliknąć na banner "Get it now". To wszystko! Pozostaje już tylko aktywować klucz na platformie dystrybucji cyfrowej Valve.

Darmowy egzemplarz F1 2018 odebrać można jedynie do 10 sierpnia lub wyczerpania zapasów.

Opublikowano przez: Anna