Darmowe gry w Epic Games Store – aż dwie do odebrania w przyszłym tygodniu

Darmowe gry w Epic Games Store – aż dwie do odebrania w przyszłym tygodniu

Wielu z Was zapewne już przyzwyczaiło się do tego, że Epic Games Store co tydzień rozdaje za darmo przynajmniej jedną grę. Nie inaczej będzie w kolejnym cyklu rozdawniczym, który wystartuje już dzisiaj o 17:00. Sprawdźcie, co tym razem będzie czekać na Was w sklepie dewelopera Fortnite.

Do dzisiaj, do godziny 17:00 w Epic Games Store możecie odebrać bezpłatnie dwie, a w zasadzie trzy gry. Pierwsza to Remnant: From the Ashes, kooperacyjna gra akcji TPP z elementami RPG, która zabierze Was do postapokaliptycznego uniwersum, a druga to The Alto Collection, czyli paczka zawierająca dwie produkcje studia Team Alto – Alto’s Oddysey oraz Alto’s Adventure. A co potem?

Po godzinie 17:00 w Epic Games Store pojawią się kolejne dwa darmowe tytuły. Te tytuły to Enter the Gungeon oraz God’s Trigger.

Enter the Gungeon to czerpiące inspirację z wielu tytułów roguelike oraz 16-bitowych konsolowych gier RPG dwuwymiarowe połączenie strzelanki i klasycznego dungeon crawlera. Będziecie przemierzać w nim losowo generowane podziemia, próbując odnaleźć legendarną broń, która ponoć potrafi zmienić przeszłość.

God’s Trigger jest z kolei brutalną grą akcji opracowaną przez niezależne polskie studio One More Level. Zabawa w tej produkcji koncentruje się na dwójce bohaterów: Harrym, czyli zbuntowanym żołnierzu niebios oraz Judy, stanowiącą uciekinierkę z piekła, próbującą odkupić swe winy. Ci muszą rozprawić się z czterema Jeźdźcami Apokalipy, wpierw pokonując całe zastępy ich popleczników.

Obydwie opisane gry będziecie mogli bezpłatnie dodać do swojej biblioteki w Epic Games Store dokładnie przez tydzień, aż do godziny 17:00 27 sierpnia. Po tym terminie za darmo zostanie udostępniony kolejny tytuł (lub tytuły). Jeszcze nie znamy szczegółów na ten temat.

Opublikowano przez: Lenovo Legion