Pierwszy, kultowy Serious Sam za darmo. Trwa promocja na GOG

Pierwszy, kultowy Serious Sam za darmo. Trwa promocja na GOG

Wspaniała niespodzianka czeka na miłośników dynamicznych, odmóżdżających FPSów. Z okazji najnowszej promocji Harvest Sale odbywającej się na GOG.com, bezpłatnie do swojej kolekcji przypisać możecie grę Serious Sam Classic: The First Encounter. I warto to zrobić!

Serious Sam Classic: The First Encounter to gra komputerowa z 2001 roku, która niemal z miejsca stała się uwielbianym przez rzesze graczy klasykiem. Jej akcja rozgrywa się w starożytnym egipcie, w którym Poważny Sam musi stawić czoła siłom zła. Stawia je za pomocą noża, rewolwera, shotguna, miniguna, wyrzutni rakiet i granatnika. Za tamtych czasów kolosalne wrażenie na wielbicielach wirtualnej rozgrywki i recenzentach robił silnik graficzny pozwalający wyświetlać na ekranie setki przeciwników na raz. W grze przemierzać można obszar ponad 1000 mil kwadratowych!

Aby odebrać grę Serious Sam Classic: The First Encounter za darmo, przede wszystkim powinniście zalogować się na swoje konto na platformie GOG. Jeśli jeszcze go nie macie, założycie je na tej stronie. Po zalogowaniu się, należy udać się na stronę gry w sklepie GOG, o tutaj. Następnie wystarczy kliknąć na zielony przycisk "Zdobądź za darmo", a na wyświetlonej witrynie nacisnąć na baner z napisem "Odbierz za darmo".

Lenovo Legion

Gotowe. Gra zostanie dodana do Waszej biblioteki gier na zawsze.

Uwaga! Serious Sam Classic: The First Encounter dostępny będzie za darmo na polskiej platformie dystrybucji cyfrowej GOG tylko do 26 sierpnia do godziny 15:00.

Promocja Harvest Sale to także liczne przeceny

W ramach wyprzedaży na platformie GOG.com kupić można ponad 1500 gier w cenie niższej nawet o 91%. Wśród przecenionych tytułów znalazły się m.in.:

  • Life is Strange: Complete Season – 14,39 złotych (-80%)
  • Telltale Batman Shadows Edition - 50,89 złotych (-50%)
  • Pillars of Eternity: Definitive Edition - 64,89 złotych (-50%)
  • Homeworld Remastered Collection - 17,29 złotych (-85%)
  • The Settlers 2: Gold Edition - 19,90 złotych (-50%)
  • Dungeons 2 - 14,39 złotych (-80%)

Osoby, które zamówią w przedsprzedaży nadchodzącą strategię czasu rzeczywistego Iron Harvest, odbiorą grę strategiczną Sudden Strike 4 za darmo.

Harvest Sale potrwa do 31 sierpnia, do godziny 15:00.

Opublikowano przez: Anna