Hitman i Shadowrun Collection za darmo w Epic Games Store

Hitman i Shadowrun Collection za darmo w Epic Games Store

Kolejny tydzień, kolejne darmowe gry Epic Games Store. O jakie gry chodzi tym razem? W poprzednim tygodniu mogliśmy odebrać Enter the Gungeon oraz oraz God’s Trigger, a od dzisiaj oferowane są jeszcze ciekawsze tytuły.

Gry, które dzisiaj o godzinie 17:00 pojawiły się wśród bezpłatnych produkcji oferowanych przez Epic Games Store, to Hitman oraz Shadowrun Collection. Pierwsza to rzecz jasna jedna z części cyklu trzecioosobowych skradanek, w której wcielamy się w słynnego, tytułowego płatnego zabójcę o kryptionimi Agent 47. Mowa o części, która zadebiutowała na rynku w 2016 roku i została pokochana przez wielu graczy.

Druga produkcja oferowana obecnie przez Epic Games Store za darmo jest nieco mniej znana. W zasadzie Shadowrun Collection to jednak zestaw dwóch gier z serii Shadowrun – Shadowrun Returns wraz z dodatkiem Shadowrun Dragonfall oraz Shadowrun Hong Kong. Tytuły z tego cyklu to turowe gry cRPG, które przenoszą nas do fascynującej wizji przyszłości, łączącej elementy cyberpunka i fantasy.

Obydwie opisane gry będziecie mogli bezpłatnie dodać do swojej biblioteki w Epic Games Store dokładnie przez tydzień, aż do godziny 17:00 3 września. Po tym terminie za darmo zostanie udostępniony kolejny tytuł. Będzie nim Into The Breach.

Opublikowano przez: Anna