Nowe darmowe gry na Epic Games Store. Są świetne

Nowe darmowe gry na Epic Games Store. Są świetne

W ramach swojej cotygodniowej promocji firma EPic Games udostępniła nowe darmowe gry na platformie Epic Games Store. Tym razem są to ciekawe propozycje dla miłośników kolei oraz... podróżowania.

Aż do 17 września, do godziny 17:00, na platformie dystrybucji cyfrowej Epic Games Store za darmo odebrać można dwie wciągające produkcje. W tym tygodniu są nimi fabularna gra przygodowa Where The Water Tastes Like Wine (regularna cena: 69 złotych) oraz strategiczna gra symulacyjna Railway Empire (regularna cena: 108 złotych). Tytuły zostaną przypisane do konta na zawsze i będzie dało się z nich korzystać bezpłatnie bez ograniczeń.

Where The Water Tastes Like Wine za darmo

Lenovo Legion

Akcja przygodowej gry eksploracyjnej Where The Water Tastes Like Wine rozgrywa się w Stanach Zjednoczonych w epoce Wielkiego Kryzysu. Gracze przemierzają tereny USA spotykając po drodze nieznajomych i wysłuchując ich historię. Te można opowiadać kolejnym napotkanym osobom, zgłębiając dzięki temu nowe tajemnice.

Grę Where The Water Tastes Like Wine odbierzecie za darmo pod tym adresem lub wyszukując ją w obrębie sklepu po pobraniu aplikacji Epic Games Launcher.

Railway Empire za darmo

Lenovo Legion

Druga z bezpłatnych propozycji jest ekonomiczną grą strategiczną, w której gracze budują imperium kolejowe w Stanach Zjednoczonych w 1830 roku. Rozbudowana kampania pozwala budować linię kolejową od wschodniego po zachodnie wybrzeże i usprawniać transport pasażersko-towarowy. W tym tytule czeka na Was ponad 40 historycznych lokomotyw oraz ponad 30 rodzajów wagonów - wszystkie mają swoje unikalne cechy, wady i zalety.

Gra Railway Empire dostępna jest bezpłatnie w tym miejscu lub w sklepie wewnątrz aplikacji Epic Games Launcher.

Opublikowano przez: Anna