Gry za darmo na Epic Games. Tym razem horror i zabawny RPG

Gry za darmo na Epic Games. Tym razem horror i zabawny RPG

Kolejne bezpłatne gry od Epic Games. Od godziny 17:00 czasu polskiego odebrać możecie wciągający horror polskiej produkcji oraz wypełnioną po brzegi humorem kreskówkową grę RGP. Nie przegapcie okazji!

Epic Games jak co tydzień oferuje gry za darmo. Tym razem padło na Costume Quest 2 oraz Layers of Fear 2. Nie są to może produkcje AAA, ale doskonałe tytuły zapewniające długie godziny doskonałej zabawy. Mi do gustu przypadł zwłaszcza humor towarzyszący satysfakcjonującej rozgrywce w opracowanej przez Double Fine Productions i wydanej przez Midnight City grze Costume Quest 2. Obie gry otrzymacie bezpłatnie, o ile oczywiście założycie konto na platformie dystrybucji cyfrowej Epic Games.

Costume Quest 2

Lenovo Legion

Costume Quest 2 to turowa gra akcji z elementami RPG, która pozwala graczom wcielić się w postaci rodzeństwa o imionach Wren i Reynold. Podobnie jak w pierwszej odsłonie, dzieciaki muszą poradzić sobie z magicznymi stworami i mocami, które opanowały miasto w trakcie halloweenowego wieczoru. Turowy system walki jest prosty w swych założeniach i przywodzi na myśl kultowe produkcje z gatunku jRPG.

Costume Quest 2 za darmo odbierzecie w tym miejscu lub na karcie produktu w sklepie w kliencie Epic Games Launcher.

Layers of Fear 2

Lenovo Legion

Gra przygodowa w konwencji horroru z pewnością nie jest propozycją dla osób o słabych nerwach. Dzieło polskiego Bloober Team przenosi graczy na pokład transatlantyckiego statku, gdzie wcielają się oni w postać aktora. Rozgrywką kieruje reżyser, a tylko od gracza zależy to, czy postępował będzie zgodnie z jego zaleceniami. Nie brzmi strasznie? Zagrajcie zatem i przekonajcie się, czy jesteście w stanie wytrwać przed monitorami w środku nocy... W nagrodę czeka na Was jedno z trzech różnych zakończeń, uzależnionych od decyzji podejmowanych w trakcie zabawy.

Layers of Fear 2 za darmo odbierzecie w tym miejscu lub na karcie produktu w sklepie w kliencie Epic Games Launcher.

Opublikowano przez: Anna