Dungeons 3, gra w stylu Dungeon Keppera 2, za darmo w Epic Games Store

Dungeons 3, gra w stylu Dungeon Keppera 2, za darmo w Epic Games Store

Cóż, w kwestii cotygodniowego rozdawania darmowych gier Epic Games Store jak zwykle nie zawodzi. Tym razem platforma udostępniła bezpłatnie prawdziwą perełkę, jaką jest produkcja stworzona na wzór słynnego Dungeon Keppera 2. Ta produkcja to Dungeons 3 od Realmforge Studios, która właśnie zaliczyła w sklepie Epica swój debiut.

W Dungeons 3, tak jak w Dungeon Kepperze 2, wcielamy się w mrocznego władcę, zwanego tu Władcą Podziemi, który posiada własne podziemne imperium. W trzeciej części serii ten zdecydował, że zjednoczenie sił zła i stworzenie fundamentów nowego imperium ciemności nie zaspokoiło jego ambicji. W związku z tym postanowił on zwerbować kapłankę mrocznych elfów – Thalyę – aby ta poprowadziła jego armie na podbój powierzchni.

Dungeons 3 jest rzecz jasna połączeniem strategii ekonomicznej i wojennego RTSa. Z jednej strony rozbudowujemy w tej grze swoje podziemia, rekrutujemy kolejne jednostki, gromadzimy surowce i inwestujemy w rozwój technologii, a z drugiej toczymy bój z siłami dobra.

Oczywiście, Dungeons 3 oferuje wiele trybów rozgrywki. Gracze mają do dyspozycji zarówno kampanię fabularną, opcję rozgrywki swobodnej, jak i multiplayer – dla czterech graczy w trybie rywalizacji oraz dwóch w przypadku kooperacji.

Co ciekawe, w Dungeons 3 po raz pierwszy w historii serii poziomy generowane są losowo. Dzięki temu każda sesja zabawy powinna być wyjątkowa.

Dungeons 3 będzie można odebrać za darmo w Epic Games Store do 12 listopada, do godziny 17:00. Macie zatem dużo czasu na skorzystanie z okazji. Po 12 listopada w sklepie bezpłatnie będzie oferowana gra The Textorcist, strzelanka 2D typu bullet hell, w które wcielamy się w egzorcystę walczącego z demonami o kontrolę nad Rzymem.

Opublikowano przez: Anna