Elite Dangerous za darmo! Tej okazji nie możesz przegapić

Elite Dangerous za darmo! Tej okazji nie możesz przegapić

Jak co tydzień na platformie dystrybucji Epic Games pojawiły się nowe darmowe gry. Tym razem Epic Games zaszalało, oddając w ręce graczy prawdziwą perełkę. W ten tytuł powinien zagrać każdy, bez wyjątku.

Tym razem Epic Games za darmo udostępniło Elite Dangerous oraz The World Next Door. Aby odebrać oba wymienione tytuły bezpłatnie, wystarczy zainstalować aplikację Epic Games Launcher, zalogować się na swoje konto i wyszukać wymienione tutaj gry w Sklepie. Po przejściu na kartę danej gry należy po prostu... kupić ją za 0 złotych. Ta zostanie automatycznie dodana do biblioteki.

W tym tygodniu okazje są wyjątkowo dobre! Pospieszcie się, bowiem gry za darmo można odebrać jedynie do 26 listopada, do godziny 17:00.

Elite Dangerous - wszechświat na wyciągnięcie ręki

Nie mieliście do tej chwili okazji zagrać w jedną z najciekawszych gier MMO mijającej dekady? No to właśnie nadarza się ku temu doskonała okazja. W Elite Dangerous wcielicie się w kapitana statku gwiezdnego. Ten symulator kosmiczny zaprojektowany jako MMO pozwoli Wam przemierzać wszechświat w poszukiwaniu cennych surowców. Te z kolei pomogą zarobić na lepszy statek, którym skuteczniej będziecie w stanie wpływać na losy trwającej bezustannie międzygalaktycznej wojny.

Lenovo Legion

Rozgrywka Elite Dangerous toczy się w otwartym świecie złożonym z czterystu miliardów układów gwiezdnych Drogi Mlecznej. Prawdziwe gwiazdy, planety, księżyce, pola asteroid i czarne dziury odtworzono w niesamowitej skali — to największy świat w historii gier komputerowych.

The World Next Door - bitwy i łamigłówki

Takiego połączenia dawno nie było. The World Next Door to charakteryzująca się ładną oprawą graficzną produkcja stanowiącą interesujący miks gry logicznej z grą akcji. Atutem jest tutaj wciągająca fabuła i satysfakcjonująca możliwość nawiązywania interakcji i zacieśniania więzi z napotykanymi w trakcie przygody postaciami niezależnymi.

Opublikowano przez: Anna