Darmowa strzelanka i realistyczny symulator ciężarówki. Odbierz, nie pożałujesz

Darmowa strzelanka i realistyczny symulator ciężarówki. Odbierz, nie pożałujesz

Przeważnie o udostępnianych za darmo grach piszemy w kontekście platformy Epic Games. Tym razem jednak miła niespodzianka dla graczy czeka nie tylko tam, ale także na prawdopodobnie najlepszej platformie dystrybucji cyfrowej, Steam.

Blackout Z: Slaughterhouse Edition za darmo na Steam

Blackout Z: Slaughterhouse Edition to dynamiczna strzelanka 2D, która na Steam zebrała aż 88% pozytywnych recenzji. Top down shooter od NukGames stawia przed grającymi wyzwanie eliminowania setek zombie, przy jednoczesnym podnoszeniu przeróżnych power-upów i unikaniu czasami bardzo irytujących "przeszkadzajek". Towarzyszy temu presja związana z rozładowującą się baterią latarki, która to rozświetla pole gry.

Lenovo Legion

Aby odebrać Blackout Z: Slaughterhouse Edition za darmo, wystarczy udać się pod ten adres i kliknąć przycisk "Dodaj do konta". Alternatywnie, grę można wyszukać w zakładce Sklep w aplikacji desktopowej Steam i dodać ją do konta w analogiczny sposób. Gra zostanie dopisana do biblioteki gier na zawsze.

Uwaga, 100-procentowa zniżka na Blackout Z: Slaughterhouse Edition obowiązywała będzie jedynie do 4 stycznia 2021 roku.

Spintires: MudRunner za darmo na Epic Games

Do grudnia za darmo odbierzecie także doskonały symulator ciężarówek, jakim jest Spintires: MudRunner. Tym razem po prezent musicie udać się do sklepu Epic Games, pod ten adres lub wyszukać jego stronę produktową w sklepie w obrębie aplikacji Epic Games Launcher.

Spintires: MudRunner to realistyczny symulator ciężarówek pracujących w terenie. Dzieło Focus Home Interactive pozwoli sprawdzić Wasze umiejętności w ekstremalnych warunkach, w tym na przykład w śniegu lub błocie. Czeka Was szereg wymagających i satysfakcjonujących wyzwań rozsianych po całej Syberii. Nie zabrakło opcji modyfikowania pojazdów oraz wykorzystywania mocowanych na nich akcesoriów - wyciągarek, dźwigów i chwytaków do drewna.

Opublikowano przez: Anna