Ubisoft rozdaje darmowe gry i przedmioty. Nie przegap tej okazji

Ubisoft rozdaje darmowe gry i przedmioty. Nie przegap tej okazji

Nie tylko Epic Games zamierza rozdawać darmowe gry w związku z nadchodzącymi świętami Bożego Narodzenia. Podobną akcję postanowił zorganizować Ubisoft. W ramach jego wydarzenia bezpłatnie można zgarnąć jednak nie tylko gry, ale również przedmioty do odblokowania wewnątrz gier, a mowa tutaj o takich tytułach jak Assassin’s Creed Valhalla.

Pierwsze, co Ubisoft rozdaje podczas swojej akcji to właśnie wspomniane przedmioty, które można wykorzystać w Assassin’s Creed Valhalla. Są to Pakiet Żeglarza dla osady oraz legendarny strój Bayeka dla Eivora (lub Eivor), czyli głównego bohatera/głównej bohaterki gry. Co istotne, warto je odebrać, nawet jeśli wcale nie posiadacie ostatniej odsłony serii Assassin’s Creed. Wówczas, gdy już zakupicie grę, będziecie mieli do nich dostęp.

Lenovo Legion

Aby skorzystać z promocji Ubisoftu, wystarczy udać się na jej stronę i zalogować się z pomocą swojego konta Ubisoft. Tę samą witrynę należy odwiedzać codziennie aż do 18 grudnia, aby dodać do swojej Biblioteki kolejne nagrody.

Co istotne, wirtualne przedmioty takie jak te dla Assassin’s Creed Valhalla pojawią się na wszystkich platformach sprzętowych, natomiast gry będą oferowane jedynie w wersjach pecetowych. A jakie to będą gry? Cóż, póki co nie wiadomo. Mam nadzieję, że Ubisoft zaserwuje nam za darmo naprawdę ciekawe produkcje.

Opublikowano przez: Anna