Cities: Skylines za darmo. To najlepszy city builder od lat

Cities: Skylines za darmo. To najlepszy city builder od lat

Mamy nadzieję, że nie macie jeszcze dość darmowych gier, bo dziś powinniście odebrać kolejną z nich. Tym razem chodzi o jeden z najlepszych o ile nie najlepszy w historii city builder o nazwie Cities: Skylines. Najnowsze gry z serii Sim City mogą się przy nim schować!

Epic Games rozpoczyna dzisiaj, z okazji nadchodzących świąt, swoją trwającą kilkanaście dni akcję rozdawniczą. Na pierwszy ogień idzie produkcja iście rewelacyjna, bowiem ciesząca się średnią ocen na Metacritic na poziomie aż 85/100 od recenzentów i... 8.8/10 od graczy! Mowa o Cities: Skylines, czyli świetnej grze o budowaniu idealnego miasta.

Cities: Skylines wyprodukowało fińskie studio Collosal Order, a wydało słynne Paradox Intractive w 2015 roku. Bazująca na idei zapoczątkowanej w serii Sim City pozwala graczom budować i zarządzać miastem, dbając przy tym o bieżącego potrzeby mieszkańców oraz oczywiście stan finansów. Do dyspozycji graczy oddano mapy o powierzchni nawet 36 km kwadratowych, które zabudować należy strefami mieszkalnymi, handlowymi i przemysłowymi, projektując przy tym infrastrukturę drogową, kolejową oraz planując komunikację miejską. Wywóz śmieci, wodociągi, prąd, służby porządkowe - wszystko to będzie podlegać właśnie Tobie!

Cities: Skylines za darmo od Epic Games

Aby odebrać Cities: Skylines za darmo, zaloguj się na swoje konto Epic Games, a następnie uruchom program Epic Games Launcher. Teraz przejdź do zakładki sklep i na liście znajdź baner z napisem "Cities: Skylines - teraz bezpłatnie". Kliknij na niego i postępuj zgodnie z instrukcjami na poniższych zrzutach ekranu.

Lenovo Legion Lenovo Legion

Na koniec zatwierdź jeszcze ostatnią akcję i voila! Możesz cieszyć się nową, doskonałą grą w swojej kolekcji.

Opublikowano przez: Anna