Ultimate Epic Battle Simulator, czyli symulator absurdalnych bitew za darmo na Steam

Ultimate Epic Battle Simulator, czyli symulator absurdalnych bitew za darmo na Steam

Zastanawialiście się kiedyś, jak skończyłaby się bitwa, w której rzymska armia musiałaby stawić czoła 10 tysiącom kurczaków? Albo taka, w której 10 tysięcy żołnierzy z czasów II wojny światowej zmierzyłoby się z 10 tysiącami średniowiecznych wojowników? Istnieją symulatory, które pozwalają to sprawdzić, a jeden z nich, Ultimate Epic Battle Simulator, tymczasowo można odebrać za darmo w platformie Steam.

Jak wskazuje nazwa, Ultimate Epic Battle Simulator to symulator, który pozwala rozgrywać przeróżne i naprawdę przedziwne bitewne scenariusze. Przedziwne, bo każdej ze stron konfliktu możemy postawić takie jednostki jak żołnierzy z przeróżnych epok, zombiaki czy wspomniane kurczaki. Ba, do gry można zainstalować mnóstwo modów, które dodatkowo wprowadzają kolejne, w tym słynne postaci z filmów, gier, seriali czy komiksów.

Na tym możliwości Ultimate Epic Battle Simulatora się nie kończą. Po pierwsze, walki mają miejsce w zróżnicowanych środowiskach – na szczytach gór, na pustyniach, zielonych łąkach, w miastach, i nie tylko. Po drugie, potyczki możemy oglądać z dowolnej perspektywy. Co trzecie, na wynik bitew możemy wpływać, wywołując specjalne wydarzenia, takie jak huragany czy potężne wybuchy.

Aby odebrać Ultimate Epic Battle Simulator za darmo, wystarczy udać się na stronę gry w platformie Steam. Warto jednak zauważyć, że skorzystać z promocji można skorzystać tylko do 1 lutego, do godziny 19:00 lub, co ważne, do wyczerpania zapasów. Zatem, warto w tej kwestii się pośpieszyć. Istotny jest też fakt, że jeśli odbierzecie grę bezpłatnie, nie otrzymacie podczas zabawy w niej darmowych kart kolekcjonerskich.

Przy okazji warto wspomnieć, że od wczoraj także Epic Games Store oferuje kolejne darmowe tytuły. Te tytuły to platformówka akcji w stylu metroidvanii - Dandara: Trials of Fear Edition oraz turowa kooperacyjna gra przygodowa o nazwie For the King.

Opublikowano przez: Anna