W czwartek w Epic Games Store wystartuje wyprzedaż gier

W czwartek w Epic Games Store wystartuje wyprzedaż gier

Może pogoda za oknem na to nie wskazuje, ale wiosna jest coraz bliżej. Z tej okazji firma Epic Games postanowiła zorganizować specjalny pokaz gier, które zadebiutują w platformie Epic Games Store w tym roku, a także wyprzedaż. Co Was podczas tych dwóch wydarzeń czeka? Koniecznie się przekonajcie.

Pokaz Epic Games odbędzie się już w najbliższy czwartek, czyli 11 lutego, o godzinie 20:00. Event ten będzie transmitowany za pośrednictwem platformy Twitch. W jego ramach zaprezentowana zostanie kolekcja nowych zapowiedzi, prezentacji rozgrywki i szczegółowych przeglądów tytułów, które w nadchodzących miesiącach mają trafić do sklepu firmy.

Wyprzedaż z okazji przeglądu ma rozpocząć się tego samego dnia, ale już o godzinie 17:00. Potrwa ona dokładnie dwa tygodnie, bo aż do 25 lutego, do godziny 17:00 czasu polskiego.

Lenovo Legion

Promocjami mają zostać objęte takie tytuły jak Star Wars: Squadrons (40% taniej), SnowRunner (nawet 40% taniej), Cyberpunk 2077 (10% taniej), Assassin’s Creed Valhalla (nawet 20% taniej) czy Hades (20% taniej). Jak widać, mowa o całkiem niezłych produkcjach.

Jak myślicie, jakie gry trafią do Epic Games Store w tym roku? Dotychczas nie zdradzono żadnych szczegółów na ten temat. Kto wie, ile spośród nowych tytułów będzie tak zwanymi „ekskluziwami”.

Opublikowano przez: Anna