Surviving Mars ponownie za darmo w Epic Games Store

Surviving Mars ponownie za darmo w Epic Games Store

Jeśli w jakieś półtora roku temu przegapiliście okazję i w Epic Games Store nie odebraliście za darmo gry Surviving Mars, mamy dla Was świetną wiadomość. Tytuł ten został ponownie bezpłatnie udostępniony, w tej samej platformie. Nie wypada z tej promocji nie skorzystać, zwłaszcza że mowa o wysoko ocenianej produkcji.

Surviving Mars jest strategią ekonomiczną z gatunku city builder, w której gracze otrzymują zadanie skolonizowania Marsa. Istotą rozgrywki jest budowa i zarządzanie pionierską kolonią. W jej ramach musimy dbać o dostęp do tlenu, wody, jedzenia i innych zasobów niezbędnych do przeżycia na Czerwonej Planecie. Niezmiernie ważne jest również chociażby utrzymywanie stałego dopływu energii elektrycznej, prowadzenie operacji górniczych oraz eksplorowanie planety w celu rozwoju zaplecza naukowego.

Tytuł studia Haemimont Games zachwycił graczy wieloma swoimi aspektami. Mowa o takich cechach jak niezła oprawa graficzna, realistyczne mechaniki rozgrywki, ogromna swoboda działania czy mnogość opcji pozwalających na dostosowywanie poziomu trudności.

Surviving Mars można za darmo odebrać w Epic Games Store do 18 marca, do godziny 16:00. Aby to zrobić, wystarczy zalogować się w sklepie (lub wpierw zarejestrować, o ile jeszcze nie posiadacie w nim konta), a następnie, poprzez stronę internetową Epic Games Store lub aplikację. Surviving Mars znajdziecie albo w sekcji „Bezpłatne gry” na stronie głównej, albo poprzez wyszukiwarkę.

Rzecz jasna, za tydzień, w Epic Games Store będzie można bezpłatnie dodać do swojej biblioteki kolejną grę. Tą grą będzie The Fall, przygodowa gra akcji pełna zagadek studia Over The Moon.

Opublikowano przez: Anna