Gra Spec Ops: The Line za darmo do odebrania w Humble Store

Gra Spec Ops: The Line za darmo do odebrania w Humble Store

W Humble Store można za darmo odebrać kolejną grę – Spec Ops: The Line. Ze skorzystaniem z promocji należy się jednak pospieszyć. Kończy się ona bowiem już 31 marca o godzinie 19:00.

Zwykle Spec Ops: The Line kosztuje w Humble Store 19,99 euro, czyli około 84 złote. Obniżka jest więc niemała. Odbierając grę w sklepie otrzymacie klucz do niej, który należy wykorzystać w platformie Steam.

Spec Ops: The Line to jedna z odsłon serii Spec Ops, która została zapoczątkowana w 1998 roku. Ta część miała swoją premierę 26 czerwca 2012 roku i trafiła zarówno na komputery osobiste, jak i konsole PlayStation 3 i Xbox 360.

Tytuł ten jest dynamiczną, militarną grą akcji, która zabiera nas do Dubaju, zniszczonego przez burze piaskowe. Tam otrzymujemy zadanie odnalezienia zaginionych amerykańskich żołnierzy, którzy stacjonowali w mieście, chroniąc jego pozostałych mieszkańców. Gra często zmusza do podejmowania trudnych pod względem moralnym wyborów, ale sama rozgrywka polega na odwiedzaniu kolejnych lokacji i walce z przeciwnikami.

Warto dodać, że w Humble Store można obecnie zgarnąć też kilka innych ciekawych tytułów za grosze. O 90% obniżono ceny takich gier jak We are the Dwarves czy Battle vs Chess, a o 80% na przykład cenę bardzo dobrego Crypt of The Necrodancer.

Przypominamy, że na stronie Humble Bundle nadal można kupić paczkę Humble Indie Bundle 19, która zawiera między innymi grę Superhot.

Aby odebrać za darmo grę Spec Ops: The Line, przejdźcie TUTAJ.

Opublikowano przez: Czarny