Horizon Chase Turbo oraz Sonic Mania od dziś za darmo w Epic Games Store

Horizon Chase Turbo oraz Sonic Mania od dziś za darmo w Epic Games Store

Co tydzień Epic Games Store rozdaje co najmniej jedną darmową grę. Bardzo często zdarza się jednak, że są to aż dwie gry. Właśnie z tym mieliśmy do czynienia w mijającym tygodniu i tak samo będzie od dzisiaj. Przekonaj się, jakie dwa tytuły tym razem możesz bezpłatnie dodać do swojej biblioteki.

Pierwszym tytułem, który od dzisiaj, od godziny 17:00 będzie dostępny w Epic Games Store za darmo, jest Horizon Chase Turbo. To gra wyścigowa inspirowana największymi hitami z lat 80. i 90. – Out Run, Top Gear, Ruch i innymi. Odtwarza ona klasyczna arkadową rozgrywkę i oferuje zabawę bez ograniczeń (prędkości). Horizonm Chase Turbo jest pozycją ocenianą przez graczy stosunkowo słabo. Zupełnie inaczej jest w przypadku drugiej gry.

Druga gra, którą Epic Games Store od 17:00 będzie rozdawać za darmo, to Sonic Mania. Sonic Mania jest klasyczną, dwuwymiarową platformówką, która stanowi powrót do korzeni serii o przygodach jeża Sonica. Gracze mogą w niej pokonać zarówno nowe, jak i wzorowane na klasycznych lokacje. Charakteryzuje się ona oprawą graficzną, która w teorii jest identyczna jak na 16-bitowych konsolach, ale w praktyce oferuje nowe i płynniejsze animacje. Sonic Mania przemówiła zarówno do tych, którzy mieli styczność z oryginalnymi platformówkami z Soniciem, jak i do tych, którzy ich nie znają.

Wymienione tytuły będzie można odebrać za darmo w Epic Games Store od dzisiaj, od godziny 17:00, do przyszłego czwartku, czyli 1 lipca, do godziny 17:00. Jeszcze nie wiadomo, jaką darmówkę lub darmówki Epic Games Store zaoferuje w kolejnym tygodniu, ale najpewniej dowiemy się tego właśnie o godzinie 17:00.

Opublikowano przez: Lenovo Legion