Od dziś kolejne dwie gry za darmo w Epic Games Store

Od dziś kolejne dwie gry za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store coraz częściej tydzień po tygodniu rozdaje nie jedną, a po dwie gry za darmo. Do dziś, do godziny 17:00 w sklepie można odebrać tytuły Bridge Constructor The Walking Dead oraz IronCast. Po ten godzinie wystartuje kolejna okazja. Jakie produkcje zaoferuje? Będą to Obduction oraz Offworld Trading Company.

Obduction to przygodówka klimatach science fiction, za którą odpowiada studio Cyan. To samo studio stworzyło wcześniej grę Myst. W tytule tym wcielicie się w bohatera, który pewnej nocy natknął się na tajemniczy artefakt zrzucony z nieba. Artefakt ten porwał go i przeniósł do nieznanego świata. Waszym zadaniem będzie odkrycie, gdzie tak właściwie trafiliście oraz odnalezienie drogi powrotnej do domu.

Offworld Trading Company jest z kolei strategią ekonomiczną stworzoną pod przewodnictwem Sorena Johnsona, który był jednym z głównych projektantów Civilization 3 i 4. Produkcja ta przeniesie Was na Marsa, gdzie będziecie musieli przejąć kontrolę nad własną kompanią handlową i wziąć udział w rywalizacji jej pozycję wśród innych kompanii. W Offworld Trading Company walka o rynek jest równie zaciekła co walka na polu bitwy.

Obduction oraz Offworld Trading Company będzie można dodać bezpłatnie do swojej biblioteki gier w Epic Games Store w okresie od 15 lipca od godziny 17:00 do 22 lipca, do godziny 15:00. Póki co nie wiadomo, jakie tytuły platforma zaoferuje za darmo w dalszej kolejności.

Na marginesie warto dodać, że w tej chwili inna platforma także rozdaje za darmo dwie gry – GOG.com. Przez jeszcze kilkadziesiąt godzin bezpłatnie oferuje ona produkcje Siberia I oraz Siberia II.

Opublikowano przez: Anna