Odbierzcie Crusader Kings II za darmo w wersji Steam!

Odbierzcie Crusader Kings II za darmo w wersji Steam!

Kolejna doskonała gra została udostępniona za darmo. Jeśli lubicie polowanie na darmowe gry, to tej okazji nie możecie przegapić.

Crusader Kings II za darmo na Steam! Doskonała gra strategiczna, autorstwa studia Paradox Interactive, odpowiedzialnego m.in. za kultową serię Europa Universalis, została udostępniona bezpłatnie na platformie dystrybucji cyfrowej należącej do Valve. Musicie się jednak pospieszyć, bo oferta jest ograniczona czasowo i obowiązuje jedynie do 7 kwietnia, do godziny 19:00.

Crusader Kings II

W Crusader Kings II gracze wcielają się w średniowiecznego władcę, który dzięki umiejętnemu dysponowaniu armią, dyplomacji i znajomości ekonomii musi zbudować silne i stabilne europejskie państwo. Oprócz kampanii dla jednego gracza przewidziano tu także rozgrywkę wieloosobową, w której bawić się mogą nawet 32 osoby jednocześnie.

Darmowa gra Crusader Kings II - jak odebrać?

Jeśli chcecie dodać do swojej biblioteki gier na Steam pozycję Crusader Kings II, musicie wyszukać ją najpierw w sklepie Steam. Gdy już znajdziecie ów tytuł, wystarczy kliknąć na zielony przycisk "Zainstaluj". Od razu po tym gdy to zrobicie, gra zostanie dodana na zawsze do Waszej biblioteki gier, skąd będziecie ją mogli zainstalować.

Crusader Kings II