Saints Row: The Third Remastered za darmo w Epic Games Store

Saints Row: The Third Remastered za darmo w Epic Games Store

Wczoraj zostało ogłoszone, że najnowsza część serii Saints Row, a w zasadzie reebot serii, będzie tytułem dostępnym ekskluzywnie w Epic Games Store, a przynajmniej początkowo. Z tej okazji w sklepie Epic przygotowano specjalną promocję. Inną odsłonę cyklu, Saints Row: The Third Remastered można przez ograniczony czas dodać do swojej biblioteki gier za darmo.

Saints Row to bardzo nietypowy klon serii Grand Theft Auto. Remaster jej chyba najlepszej, trzeciej odsłony, czyli wspomniany Saints Row: The Third Remastered zadebiutował na rynku 22 maja 2020 roku. Jest to produkcja wypełniona po brzegi humorem, kpiąca ze świata popkultury. Naprawdę warto w nią zagrać.

Wersja Remastered trzeciej części Saints Row zawiera rzecz jasna odświeżoną szatę graficzną. Dzięki niej Steelport – oryginalne miasto grzechu, wygląda lepiej, niż kiedykolwiek wcześniej.

W Saints Row: The Third Remastered wcielicie się w członka ganku Świętych z Trzeciej Ulicy i staniecie do walki o miasto. Akcja gry rozgrywa się kilka lat po tym, gdy Święci z Trzeciej Ulicy przejęli Steelport. Od tej pory gang się rozrósł i stał się marką na tyle silną, że wyniósł jego członków do miana sław. Ściągnął on na siebie w rezultacie uwagę Syndykatu – bractwa, które posiada wpływy na całym świecie, a które w ostatnim czasie opanowało miasto.

Gra Saints Row: The Third Remastered jest dostępna za darmo w Epic Games Store już teraz. Jeśli do 2 września, do godziny 17:00 dodasz ją do swojej kolekcji, będziesz mógł ją w niej zatrzymać na zawsze. Nieźle, nieprawdaż?

Co istotne, Saints Row: The Third Remastered to nie jedyna produkcja, którą w tej chwili Epic Games Store rozdaje bezpłatnie. Do dziś do godziny 17:00 odbierzecie za darmo gry Void Bastards oraz Yooka-Laylee, a po tym terminie do godziny 17:00 2 września tytuł Automachef.

Opublikowano przez: Lenovo Legion