GOG dodaje darmowe gry do przedpremierowych zamówień Pillars of Eternity II i BattleTech

GOG dodaje darmowe gry do przedpremierowych zamówień Pillars of Eternity II i BattleTech

Mamy miłą wiadomość dla wszystkich osób, które zamierzają zamówić w przedsprzedaży gry Pillars of Eternity II: Deadfire lub BattleTech. Jeżeli dokonacie tego za pośrednictwem platformy GOG. com, otrzymacie zupełnie za darmo dodatkowe gry, które będziecie mogli wypróbować w oczekiwaniu na nadchodzące premiery.

Jeżeli przed premierą zamówicie tytuł BattleTech, do waszej biblioteki gier na GOGu trafi Shadowrun Returns z 2013 roku – taktyczna gra RPG z turową mechaniką walki, która powstała w studiu Harebrained Schemes. Jeśli natomiast dokonacie przedpremierowego zakupu gry Pillars of Eternity II: Deadfire, zgarniecie produkcję Wasteland 2 Director’s Cut Digital Classic Edition. Jest to tytuł cRPG, który zadebiutował w 2014 roku.

Co ciekawe, promocja działa wstecznie – osoby, które kupiły obie gry w przedsprzedaży na GOGu już wcześniej, także z niej mogą skorzystać. Ponadto, oferta nie obowiązuje do samego momentu premier gier. W przypadku BattleTech będzie ona aktywna do dwóch tygodni po debiucie produkcji, a w przypadku gry Pillars of Eternity II: Deadfire – do tygodnia.

Jeżeli już posiadacie Shadowrun Returns lub Wasteland 2 na GOG.com, możecie skontaktować się z zespołem support.gog.com, aby otrzymać kopię prezentową.

Premiera gry Pillars of Eternity II: Deadfire nastąpi 8 maja. BattleTech zadebiutuje na rynku wcześniej, bo 24 kwietnia.

Aby zamówić w przedsprzedaży Pillars of Eternity II: Deadfire na GOG.com, przejdźcie TUTAJ. TUTAJ możecie zamówić natomiast grę BattleTech.

Opublikowano przez: Anna