Trylogia Tomb Raider za darmo w Epic Games – tuż przed Sylwestrem

Trylogia Tomb Raider za darmo w Epic Games – tuż przed Sylwestrem

Tomb Raider to seria gier, która w Polsce wielu osobom kojarzy się z Sylwestrem. To zasługa autora cytatu „Będę grał w gre”, który lata temu został zaczepiony na ulicy przez ekipę telewizyjną i przeszedł do historii Internetu. W zasadzie, ów człowiek dosłownie stał się memem. Mem ten raczej nie zyskał rozgłosu za granicą, prawda? Jak w takim razie wytłumaczyć doniesienia o tym, że dziwnym trafem tuż przed samym Sylwestrem w Epic Games Store będzie można odebrać za darmo całą najnowszą trylogię Tomb Rider?

Źródłem wspomnianych doniesień są Reddit oraz serwis Mydealz. Rzecz jasna, należy podchodzić do nich choć trochę sceptycznie, jednakże warto mieć na uwadze, iż wszystkie dotychczasowe przecieki na temat tegorocznych tajemniczych gier rozdawanych za darmo w ramach „15 dni bezpłatnych gier” okazały się prawdziwe. Wszystkie!

Trylogia Tomb Raider ma być dostępna do odebrania za darmo w Epic Games Store od godziny 17:00 30 grudnia. Zestaw ten będzie nosił nazwę Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy, a w jego skład mają wchodzić tytuły Tomb Raider: Definitive Edition, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration oraz Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition. Będzie on doprawdy świetnym zwieńczeniem roku w Epic Games Store.

Co istotne, chociaż dotychczas podczas „15 dni bezpłatnych gier” każdy tytuł można było odebrać tylko w ciągu 24 godzin, Tomb Raider: Definitive Survivor Trilogy powinien być dostępny do wzięcia przez kilka dni – aż do końca świątecznej wyprzedaży. Dla przypomnienia, świąteczna wyprzedaż w Epic Games Store potrwa do 6 stycznia 2022 roku, do godziny 17:00 czasu polskiego.

Opublikowano przez: Lenovo Legion