GOG.com przecenił najbardziej pożądane gry!

GOG.com przecenił najbardziej pożądane gry!

Na polskiej platformie dystrybucji cyfrowej GOG.com przeceniono ponad 150 tytułów nawet do 85%!

Ruszyła nowa promocja na polskiej platformie dystrybucji cyfrowej GOG.com. Jej właściciele zgotowali graczom niemałą niespodziankę, bowiem przecenili ponad 150 gier - i to nie byle jakich! Zniżkami sięgającymi 85% objęto tytuły... najczęściej dodawane na listę życzeń przez użytkowników tego serwisu!

"Posiadanie listy życzeń może się opłacać. Da ona celne wskazówki prezentowe znajomym, rodzinie i bogatym nieznajomym z Internetu. Wygodnie prześlesz ją do wszystkich swoich kontaktów, a podczas wyprzedaży (na które wszyscy przecież czekamy) Twój ulubiony sklep z cyfrowymi grami na PC powiadomi Cię o najlepszych ofertach.", kusi graczy GOG.com.

Jakie gry są najpopularniejsze wśród użytkowników platformy GOG.com? Obyło się bez większych zaskoczeń. Na pierwszym miejscu znalazł się Wiedźmin 3: Dziki Gon i oba dodatki - Krew i Wino oraz Serca z Kamienia. Z tej okazji podstawową wersję gry przeceniono o 60%, a rozszerzenia o 50%.

GOG

Tuż za Wiedźminem uplasował się kultowy Planescape: Torment. Edycja rozszerzona RPGa jest teraz dostępna z 67% rabatem. Trzecią najchętniej dodawaną na listy życzeń grą okazał się doskonały Baldur’s Gate II, który dzięki temu w edycji rozszerzonej został przeceniony o 75%.

W promocji GOG.com na najbardziej pożądane gry znalazły się również Divinity: Original Sin 2 (-15%), Darkest Dungeon (-60%), Vampire: The Masquerade - Bloodlines (-75%), SUPERHOT (-50%), Deus Ex (-85%) i ponad sto innych tytułów!.

Promocja na najbardziej pożądane gry trwa tylko do 23 kwietnia, do północy.

Opublikowano przez: Czarny