ARK: Survival Evolved za darmo w Epic Games Store

ARK: Survival Evolved za darmo w Epic Games Store

Epic Games Store co tydzień rozdaje za darmo co najmniej jedną grę. Raz na jakiś czas zdarza się, że mowa o naprawdę ciekawej produkcji. Nie inaczej jest tym razem. Od dziś, czyli czwartku 22 września, w platformie można bowiem bezpłatnie odebrać ARK: Survival Evolved, a także jeszcze jedną grę.

ARK: Survival Evolved – promocja w Epic Games Store

ARK: Survival Evolved jest przygodową, survivalową grą akcji, które akcja rozgrywa się w otwartym świecie zamieszkałym przez dinozaury. Zadaniem graczy jest gromadzenie surowców, budowanie kryjówek i szeroko pojęta walka o przetrwanie w towarzystwie prehistorycznych gadów.

„Zdany na własne siły u brzegu tajemniczej wyspy, musisz nauczyć się, jak przetrwać. Wykorzystaj swoją przebiegłość, aby zabić lub oswoić pradawne stworzenia żyjące na wyspie oraz spotkaj się z innymi graczami, aby przetrwać, dominować… i uciec!”, czytamy w opisie gry.

ARK: Survival Evolved charakteryzuje się wysokiej jakości oprawą graficzną. Pozwala zarówno na rozgrywkę jednoosobową, jak i wieloosobową.

Bezpłatnie także cyfrowa planszówka

Wraz z ARK: Survival Evolved w Epic Games Store za darmo można odebrać Gloomhaven. Gloomhaven to elektroniczna adaptacja znanej gry planszowej, która pozwala pokierować grupą poszukiwaczy przygód i wybrać się na polowanie na skarby w mrocznym świecie fantasy. Stworzyło ją studio Flaming Fowl.

Omawiana promocja obowiązuje do 29 września. Zatem, na skorzystanie z niej macie cały tydzień. Potem Epic Games Store zaoferuje bezpłatnie kolejną grę lub gry.

Opublikowano przez: Legion