Kultowa platformówka do odebrania za darmo na GOG.com

Kultowa platformówka do odebrania za darmo na GOG.com

Super Mario Bros. nie jest jedyną platformówką, która podbiła serca graczy. Swego czasu mnóstwo miłośników miał również Jazz Jackrabbit. Tak się składa, że na GOG.com można właśnie za darmo odebrać drugą część serii o przygodach kultowego królika – Jazz Jackrabbit 2 – wraz z dwoma dodatkami do niej.

Jazz Jackrabbit 2 – co to za produkcja?

Jazz Jackrabbit 2 to gra wydana w 1998 roku przez Epic MegaGames. Najpierw zadebiutowała ona na komputerach z systemem Windows, a potem także na komputerach Macintosh.

Głównym bohaterem gry jest tytułowy królik Jazz Jacrabbit. Kontrolując w niej Jazza, lub jedną z pozostałych postaci do wyboru – brata Jazza, Spaza; siostrę Jazza, Lori lub Ewę, wybrankę Jazza – pokonujemy kolejne poziomy, przeciwników i bossów. Wszystko po to, aby odzyskać pierścionek zaręczynowy przeznaczony dla Lori, który został skradziony przez jego odwiecznego wroga – Devana Shella.

Jazz Jackrabbit 2 otrzymał na przestrzeni czasu dwa dodatki. Pierwszy utrzymany jest w klimacie świąt, a jego nazwa to Jazz Jackrabbit 2: Holiday Hare '98 (w Europie Jazz Jackrabbit 2: The Christmas Chronicles). Drugi utrzymany jest w klimacie Wielkanocy, a jego nazwa to Jazz Jackrabbit 2: The Secret Files.

Jazz Jackrabbit 2 – oferta GOG.com

Jazz Jackrabbit 2 wraz z obydwoma rozszerzeniami do gry można odebrać za darmo w platformie GOG.com do 3 listopada, do godziny 15:00. Aby skorzystać z promocji, należy przejść na GOG.com, zalogować się na swoje konto i kliknąć w baner promocyjny.

Warto dodać, że na GOG.com trwa halloweenowa wyprzedaż. Pozwala ona nabyć cały szereg gier w okazyjnych cenach.

Opublikowano przez: Legion