Wakacje z cashbackiem!

Wakacje z cashbackiem!
Mamy dobre wieści - rusza wakacyjny cashback z Lenovo! Przygotujcie się na wspaniałe promocje, które pozwolą Wam zaoszczędzić do 500 zł na zakupie sprzętu Lenovo.

W skrócie: kupcie dowolnego laptopa serii Lenovo Legion, LOQ lub Ideapad Gaming 3 w okresie od 3 lipca do 13 sierpnia 2023 roku, a Lenovo zwróci Wam na konto nawet do 500 zł!

Z kolei zakup modeli z serii Lenovo Yoga, IdeaPad lub tabletów Tab P11 2. gen, Tab P11 Pro 2. gen i Tab P12 Pro pozwoli Ci zaoszczędzić 300 zł.

Co trzeba zrobić, aby skorzystać z promocji? Po zakupie urządzenia należy wyciąć z opakowania produktu kod kreskowy oraz numer seryjny i przesłać zdjęcie wyciętego kodu poprzez formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie https://cutt.ly/cashbackLL. Do formularza należy dołączyć dowód zakupu oraz skan wyciętego numeru seryjnego oraz kodu kreskowego urządzenia. Szczegółowe informacje dotyczące promocji oraz regulamin można znaleźć na tej samej stronie.

Ważne jest, aby pamiętać, że promocją objęte są tylko fabrycznie nowe produkty, które zostały nabyte w okresie od 3 lipca do 13 sierpnia 2023 roku od partnerów promocji: elenovo.pl, Delkom.pl, Euro.com.pl, Komputronik.pl, Mediaexpert.pl, Mediamarkt.pl, Morele.net, Neonet.pl, Sferis.pl oraz X-kom.pl.

Ale to nie koniec dobrych wiadomości! Lenovo oferuje dodatkową ochronę na zakupiony sprzęt! Korzystając z promocji cashback zarejestruj swój zakup i odbierz darmową naprawę lub wymianę sprzętu w ramach dodatkowej gwarancji Lenovo Accidental Damage Protection One (ADP One). Zapewnia ona ochronę sprzętu przed uszkodzeniami mechanicznymi, co pozwala Ci cieszyć się swoim sprzętem mobilnym gdzie i kiedy chcesz, bez obaw o ewentualne wypadki. Więcej informacji znajduje się na stronie https://cutt.ly/lenovopolskaadp.

Czyż to nie brzmi wspaniale? Ruszaj na łowy za najlepszymi ofertami Lenovo już dziś i skorzystaj z tych niesamowitych promocji!
Opublikowano przez: Legion