Dodatek Battlefield 1 - Nie Przejdą udostępniony za darmo!

Dodatek Battlefield 1 - Nie Przejdą udostępniony za darmo!

No i takie oferty lubimy. Jeśli posiadacie w swojej bibliotece gier Battlefielda 1, to musicie skorzystać z najnowszej promocji, jaką zaserwowała właśnie firma Electronic Arts.

EA udostępniła właśnie dodatek "Nie Przejdą" do wysoko ocenianej gry Battlefield 1 za darmo. Wszystko co musicie zrobić, to zalogować się na swoje konto na platformie Origin, przejść na stronę DLC w sklepie aplikacji, a następnie kliknąć na przycisk "Dodaj do Biblioteki". Voila, dodatek został przypisany do Waszego konta za darmo.

Battlefield 1

DLC dostępny jest bezpłatnie także dla posiadaczy konsol PlayStation 4 (TUTAJ) oraz Xbox One (W TYM MIEJSCU).

Do tej pory za darmo udostępniano jedynie mapę Rupture z dodatku, która od kilku tygodni cieszy się sporą popularnością. Gdy dodacie do swojej biblioteki całe DLC, uzyskacie dostęp do map Verdun Heights, For De Vaux oraz Soissons, na której będziecie mogli zrobić prawdziwą zadymę w licznie występujących na tej mapie czołgach. Dodatek "Nie Przejdą" to także nowa strona konfliktu - Francja, dwa nowe czołgi, sześć nowych elementów uzbrojenia, dwie duże operacje oraz nowa klasa żołnierza "Czyściciel okopów".

Ostatni z dodatków do Battlefield 1 zostanie udostępniony w czerwcu. Wprowadzi możliwość rywalizacji w nowym trybie, gdzie po dwóch stronach konfliktu staną drużyny złożone z aż 40 graczy.

Opublikowano przez: Lenovo Legion