Steam także przygotował wyprzedaż na Dzień Gwiezdnych Wojen

Steam także przygotował wyprzedaż na Dzień Gwiezdnych Wojen

Tak jest! Nareszcie nadszedł dzień Gwiezdnych Wojnen. Wcześniej poinformowaliśmy Was o wyprzedaży, którą z tej okazji zorganizował serwis GOG.com. Jak się okazuje, Steam również taką wyprzedaż przygotował.

W ramach steamowej wyprzedaży Valve zaoferowało naprawdę spore przeceny. Ceny wszystkich tytułów osadzonych w uniwersum Gwiezdnych Wojen obniżono o więcej niż 50 procent. Co ciekawe, w ramach tymczasowej oferty na Steamie możecie zakupić za 247,08 złotych cały pakiet gwiezdnowojennych gier o łącznej wartości wynoszącej… 876,79 złotych.

Z okazji Dnia Gwiezdnych Wojen na Steamie obniżono ceny takich produkcji jak Star Wars – X-wing Special Edition, Star Wars – X-Wing Allience, Star Wars: Battlefront 2 (2005), Star Wars Knights of the Old Republic II – The Sith Lords, Star Wars - Knights of the Old Republic, Star Wars: The Force Unleashed II, Lego Star Wars III – The Clone Wars i wielu, wielu innych.

Niestety, nie wiadomo, kiedy wyprzedaż się zakończy. Możemy się jednak spodziewać, że potrwa ona co najmniej do niedzieli. Przejdźcie TUTAJ, aby przejrzeć ofertę na Steamie.

Świętujecie w jakiś sposób Dzień Gwiezdnych Wojen? Jeśli tak, dajcie znać w komentarzach.

Opublikowano przez: Lenovo Legion