Destiny 2 w czerwcowym pakiecie Humble Monthly!

Destiny 2 w czerwcowym pakiecie Humble Monthly!

Już dwukrotnie pisaliśmy o tym, że co miesiąc w platformie Humble Monthly można otrzymać pakiet gier wartych ponad 300 złotych, płacąc ponad 40 złotych. Wystarczy zasubskrybować usługę Humble Monthly. Teraz chcielibyśmy Was poinformować, jakie tytuły będzie zawierał czerwcowy zestaw.

W marcu w Humble Monthly znalazły się takie tytuły jak Dark Souls II czy Overgrowth. W kwietniu z kolei – Deus Ex: Mankind Divided czy Outlast, a w maju – Kerbal Space Program, Dead Rising 4, i nie tylko. Jakie gry trafią do paczki, którą otrzymacie w czerwcu? Nie znamy jej pełnej zawartości, ale wiemy, że z pewnością będzie zawierać ona Destiny 2.

Destiny 2 to strzelanina FPP za którą odpowiada studio Bungie Software. Jest ona kontynuacją gry, która pojawiła się na rynku w 2014 roku. Tytuł przenosi nas w odległą przyszłość, do XXVIII wieku, kiedy ludzkość próbuje odbudować swoją potęgę po niemalże całkowitej zagładzie.

Macie czas do 2 czerwca na zasubskrybowanie usługi Humble Monthly, aby czerwcową paczkę otrzymać. Jak wspomnieliśmy, pakiet kosztuje około 40 złotych. Niemniej jednak, łączna wartość tytułów, które się w nim znalazły wynosi dużo ponad 300 złotych.

Aby skorzystać z subskrypcji Humble Bundle Monthly, wystarczy przejść TUTAJ. Platforma pozwala na wybranie różnych planów subskrypcji – na 1 miesiąc, 3 miesiące, na 6 miesięcy oraz 12 miesięcy. Im dłuższy plan wybierzemy, tym pakiety będą dla nas tańsze.

Humble Monthly - Maj 2018 - Lenovo Gaming