Letnia Wyprzedaż gier na Steam - kiedy? My już wiemy!

Letnia Wyprzedaż gier na Steam - kiedy? My już wiemy!

Zapnijcie pasy i szykujcie portfele, bowiem poznaliśmy datę rozpoczęcia wielkiej Letniej Wyprzedaży gier na platformie Steam!

Wyprzedaże gier na platformie Steam budzą od zawsze spore emocje. Osoby zainteresowane zakupami nabyć mogą mnóstwo gier za naprawdę niewielkie pieniądze. Dyskutować można o tym, czy wyprzedaże sprzed lat były lepsze, niż te ostatnie, ale jedno jest pewne: w trakcie Letniej Wyprzedaży gier na platformie Steam na pewno uda Wam się coś kupić.

Data Letniej Wyprzedaży gier na Steam została ujawniona przez serwis Steam Database. W krótkim komunikacie udostępnionym za pośrednictwem konta w serwisie Twitter możemy przeczytać, że wyprzedaż gier ruszy już 21 czerwca. Oznacza to, że macie jeszcze mniej więcej 1.5 miesiąca na nazbieranie odpowiednich funduszy.

Przypominamy, że od jakiegoś czasu na Steam zakupów dokonywać można w złotówkach. Większość cen gier jest niższa niż wtedy, gdy płaciliśmy za nie w dolarach. Niewykluczone, że w niższych cenach będzie można nabyć także sprzęt Valve - urządzenie Steam Link, pad Steam Controller oraz gogle VR HT Vive.

Steam

Jakie gry lub sprzęt planujecie kupić na najbliższej wyprzedaży?

Opublikowano przez: m4niak