Gra survivalowa za darmo - The Flame in the Flood

Gra survivalowa za darmo - The Flame in the Flood

Gry survivalowe biją ostatnio rekordy popularności. Jeśli nie chcecie wydawać na nie pieniędzy, to znaleźliśmy dla Was ciekawy tytuł, który w ramach obowiązującej promocji udostępniony jest za darmo.

The Flame in the Flood za darmo! Tylko do soboty, 12 maja, do godziny 19:00 odebrać możecie jedną z najciekawszych gier survivalowych bez konieczności ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Wszystko dzięki promocji zorganizowanej przez Humble Store, czyli sklep powiązany z akcją polegającą na sprzedaży paczek gier w celach charytatywnych.

W The Flame in the Flood gracze wcielają się w postać dziewczyny imieniem Scout. Wraz z psem Aesopem walczyć będziecie o przetrwanie w nieprzyjaznym środowisku, pływając na tratwie wzdłuż rzeki, pomiędzy licznymi wyspami, unikając przy tym pojawiających się zewsząd zagrożeń. Akcję gry obserwujemy w rzucie izometrycznym. W The Flame in the Flood nie mogło zabraknąć craftingu, systemu pozyskiwania surowców, dbania o pożywienie oraz budowania schronienia.

Jak pobrać The Flame in the Flood za darmo?

Aby pobrać darmową grę należy skierować swe kroki do sklepu Humble Store. Po zalogowaniu się wystarczy kliknąć na banner z napisem "Add to Cart", a następnie "Checkout". Następnie pozostaje kliknąć niebieski button o treści "Get it for free". To wszystko!

Gra

Udanej zabawy!