Stories: The Path of Destinies za darmo na Steam

Stories: The Path of Destinies za darmo na Steam

Gracze w ten weekend są naprawdę rozpieszczani. Najpierw za darmo mogliście odebrać The Flame in the Flood, a teraz czeka na Was nietuzinkowy RPG - Stories: The Path of Destinies!

Stories: The Path of Destinies za darmo na Steam. Takie promocje lubimy! Do końca dzisiejszego dnia (czyli niedzieli, 13 maja) wszyscy możecie dodać do swojej biblioteki na Steam tego bardzo ciekawego action RPGa, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Średnia ocen na Steam? 84%, co wskazuje na propozycję godną Waszej uwagi.

Stories: The Path of Destinies to gra krótka, ale bardzo... intensywna. W tej trwającej nieco ponad godzinkę przygodzie będziecie zmuszeni dokonywać wielu wyborów moralnych, która zaważą na wyglądzie dalszej części rozgrywki. Taki schemat zabawy zachęca do przechodzenia gry wielokrotnie.

Jak odebrać Stories: The Path of Destinies za darmo?

Wystarczy, że uruchomicie aplikację Steam i przejdziecie na stronę sklepu lub uruchomicie ją w przeglądarce internetowej. Po wyszukaniu gry Stories: The Path of Destinies widniał będzie przy niej przycisk "Zainstaluj". Kliknijcie na niego - spowoduje to nie instalację, a dodanie tytułu do Waszej biblioteki gier, na zawsze. Leniwym podajemy bezpośredni link do oferty w sklepie: KLIK.

Bawcie się dobrze!

Stories: The Path of Destinies
Opublikowano przez: Anthon