Usługa Origin Access wkrótce zostanie wzbogacona o kilka nowych gier

Usługa Origin Access wkrótce zostanie wzbogacona o kilka nowych gier

Origin Access to stworzona przez EA usługa, która w ramach płatnej subskrypcji gwarantuje użytkownikom darmowy dostęp do rosnącego katalogu gier. Firma zapowiedziała, o jaki tytuły wkrótce ten katalog się powiększy.

Nowe gry zostaną dodane do Origin Access już 17 maja. W sumie będzie ich pięć. Co ciekawe, nie wszystkie zostały wydane przez EA. Nie jest to jednak dziwne. Usługa obejmuje już wiele takich produkcji.

Jak możemy przeczytać na stronie EA, nowe gry zmierzające do Origin Access to Europa Universalis III Complete, Knights of Pen and Paper: +1 Edition, The Guest, Hearths of Iron III oraz Victoria I Complete.

Przypomnijmy, że osoby korzystające z Origin Access otrzymują dostęp do niektórych gier przed ich premierą. Zwykle mogą oni grać w nie już na pięć dni przed innymi. Kolejną korzyścią oferowaną przez usługę jest 10-procentowa zniżka przy zakupach tytułów, które nie są dostępne w ramach Origin Access.

W Polsce Origin Access kosztuje 14,99 zł miesięcznie lub 79,99 zł za cały rok. Z usługi można zrezygnować w dowolnej chwili. Obecnie oferuje ona co najmniej 90 darmowych gier, które można dowolnie pobierać i uruchamiać.