Nowa paczka od Humble Bundle to Rocket League i inne gry wieloosobowe

Nowa paczka od Humble Bundle to Rocket League i inne gry wieloosobowe

Humble Hooked on Multiplayer 2018 Bundle to nowa paczka gier "za grosze", która skierowana jest do osób kochających gry wieloosobowe. Odpowiedzmy sobie na pytanie: któż ich nie lubi?!

Nowa charytatywna paczka gier pojawiła się w ofercie Humble Bundle. Tym razem jest to zestaw gier skompletowany pod kątem graczy zakochanych w tytułach oferujących tryb kooperacji lub rozgrywkę wieloosobową. Bez dwóch zdań "gwiazdą" paczki jest bijąca rekordy popularności gra Rocket League.

Wszystkie gry sprzedawane w paczce Humble Hooked on Multiplayer 2018 Bundle dostarczane są w formie kodów na platformę Steam. To doskonała okazja, aby niewielkim kosztem wzbogacić swoją bibliotekę o naprawdę ciekawe tytuły!

Co w nowym Humble Bundle? (1 dolar = 3.63 zł)

Płacąc za paczkę 1 dolara lub więcej, nabędziecie tym razem trzy gry, które zostały bardzo ciepło przyjęte przez społeczność graczy na Steam. Są nimi:

  • Stick Fight: The Game
  • Rampage Knights
  • Tumblestone

Dodatkowo otrzymacie zniżkę 10% przy pierwszym zakupie paczki Humble Monthly oraz soundtracki do wyżej wymienionych gier w formie cyfrowej.

Humble Bundle

Jeśli zapłacicie za paczkę równowartość średniej kwoty wpłat lub wyższą (obecnie 5.54 dolara), otrzymacie jeszcze wyżej oceniane gry:

  • Besiege
  • Duck Game
  • Hover
Humble Bundle

Płacąc 14 dolarów lub więcej otrzymacie rewelacyjne Rocket League. Czy warto? No pewnie! Nie tylko otrzymacie gry, przy których spędzicie długie godziny, ale także wspomożecie szczytny cel.

Humble Bundle

Co to jest Humble Bundle?

Dla tych z Was, którzy jeszcze nie znają Humble Bundle, spieszymy z wyjaśnieniem. Humble Bundle to inicjatywa, w ramach której sprzedawane są paczki gier. Dochód z ich sprzedaży przeznaczony jest na cele charytatywne. To nabywający paczkę każdorazowo decyduje na jaki cel mają zostać przeznaczone jego pieniądze.

Opublikowano przez: Anna