W ten weekend w Torment: Tides of Numenera możecie zagrać za darmo

W ten weekend w Torment: Tides of Numenera możecie zagrać za darmo

Świetną grę RPG studia inXile entertainment – Torment: Tides of Numenera, możecie w ten weekend wypróbować za darmo, a to za sprawą specjalnej oferty, która pojawiła się na Steamie. Co więcej, jeśli tytuł się Wam spodoba, zachęcamy Was do dodania go do swojej biblioteki na stałe, zwłaszcza że chwilowo mocno obniżono jego cenę.

Obecnie Torment: Tides of Numenera kosztuje o 60 procent mniej – 64,80 zł zamiast 161,99 zł. Promocja kończy się w poniedziałek, o godzinie 19:00, natomiast darmowy weekend w niedzielę.

Jeżeli nigdy nie graliście w Torment: Tides of Numenera, a jesteście fanami oldschoolowych RPGów z rzutem izometrycznym, polecamy Wam, abyście spróbowali swoich sił w tej grze. Naszym zdaniem jest to naprawdę warty uwagi tytuł, z ciekawą fabułą. Trzeba się w niej jednak sporo naczytać, co być może nie jest dla każdego.

To nie pierwszy darmowy weekend Torment: Tides of Numenera. Poprzedni miał miejsce w październiku zeszłego roku. Możliwe więc, że w przyszłości doczekamy się kolejnej takiej okazji.

Opublikowano przez: Lenovo Legion