Galactic Civilizations II: Ultimate Edition za darmo, na zawsze

Galactic Civilizations II: Ultimate Edition za darmo, na zawsze

Nadciąga weekend, a więc ciekawe, darmowe gry są bardzo pożądane. Co powiecie na możliwość dodania do swojej biblioteki Steam gry strategicznej od studia Stardock Entertainment?

Galactic Civilizations II: Ultimate Edition za darmo w sklepie Humble Bundle! Jeszcze przez nieco ponad 24 godziny kazdy z Was może odebrać klucz Steam do tej ciekawej gry strategicznej z 2006 roku. Zerknijcie na jej zwiastun.

Galactic Civilizations II: Ultimate Edition to gry strategicznej wraz z dodatkami (Dark Avatar i Twilight of the Arnor), stworzona przez studio Stardock Entertainment. Średnia ocena graczy dla wersji podstawowej na Steam wynosi 76%, a gra w kompletnej wersji, wraz z dodatkami kosztuje tam 71.99 złotych.

Jak odebrać Galactic Civilizations II: Ultimate Edition za darmo?

Wystarczy przejść na stronę gry w sklepie Humble Bundle, znajdującą się pod TYM ADRESEM . Następnie załóżcie sobie konto w serwisie lub zalogujcie się, jeśli takowe już posiadacie. Teraz wystarczy już tylko kliknąć na przycisk "Add to Cart", a następnie "Checkout". Po wpisaniu adresu e-mail, na który ma zostać wysłany klucz, naciśnijcie "Get it free". Voila, teraz pozostało już tylko przypisać klucz do konta Steam.

Lenovo Legion

Miłej gry i udanego weekendu!

Opublikowano przez: Lenovo Legion