Miami Street to darmowe wyścigi od Microsoft Studios

Miami Street to darmowe wyścigi od Microsoft Studios

Niespodzianka! Darmowa gra od Microsoftu. Jeśli lubicie wyścigi samochodowe, a niekoniecznie gustujecie w produkcjach, którym bliżej do symulatorów niż arcade, to być może zainteresuje Was nowa pozycja w Microsoft Store.

Miami Street to darmowe wyścigi samochodowe, które przeznaczone są raczej dla miłośników prostych gier zręcznościowych. Tytuł ten wyróżnia się niezłą oprawą graficzną oraz bardzo nietypowym systemem sterowania, do którego wystarczy... myszka. Tak, samochodami sterujemy wyłącznie za pomocą lewego i prawego jej przycisku. Jak to wygląda w praktyce? Zerknijcie na zwiastun:

Gra dostępna w Microsoft Store pod TYM adresem nie jest jeszcze dostępna we wszystkich krajach, ale błyskawicznie pojawia się na kolejnych rynkach. Jeśli szukacie haczyka w tym, że Microsoft daje coś za darmo, to... słusznie!

Lenovo Legion

Biorąc udział w kolejnych wyścigach zużywacie energię, która odnawia się tempie 1 punktu na 4 minuty. Energię należy poświęcić również na naprawianie pojazdów - raz na trzy wyścigi. Domyślacie się już, że alternatywą dla oczekiwania na regenerację energii jest wydawanie na nią prawdziwych pieniędzy?

Miami Street umożliwia obecnie wyłącznie zabawę w trybie jednooosobowym.

Opublikowano przez: Warside