Recenzje sprzętu Lenovo Legion (cz. 9) – mamy powody do dumy

Recenzje sprzętu Lenovo Legion (cz. 9) – mamy powody do dumy

Zebraliśmy dla Was solidną porcję recenzji sprzętu Lenovo Legion, które w ostatnim miesiącu ukazały się w sieci. Wśród nich testy laptopów i akcesoriów Lenovo Legion.

Urządzenia Lenovo Legion tworzymy z myślą o Was, graczach. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i wsłuchujemy się w potrzeby zarówno e-sportowców, jak i początkujących graczy. W naszej ofercie znajdziecie komputery, laptopy dla graczy, ale także akcesoria - myszki, zestawy słuchawkowe, mechaniczne klawiatury dla graczy, a nawet podkładki.

Recenzje sprzętu Lenovo Legion regularnie pojawiają się w różnych miejscach sieci oraz w prasie drukowanej. Zastanawiacie się czy warto kupić laptopy i komputery Lenovo Legion? Być może poniższe testy pomogą Wam dokonać właściwego wyboru.

1. MobiManiak.pl - Lenovo Legion Y530 – test. Świetny i tani laptop do gier z i7 i GeForce 1050 Ti

Lenovo Legion

"Na pochwałę zasługuje postęp w jakości zastosowanych do wykonania obudowy materiałach. Nadal w całości są to tworzywa sztuczne, ale znacznie sztywniejsze i przyjemniejsze w dotyku, niż w przypadku poprzednika. Nie ma tu mowy o skrzypieniu obudowy, a uginanie się pulpitu roboczego jest minimalne. Gorzej jest w przypadku ekranu, ale rekompensowane jest to cienkimi ramkami i ogólną dobrą jakością matrycy. Pozytywnie wypada też jakość klawiatury. Za takie pieniądze nie mogę mieć również zastrzeżeń co do wydajności – na Lenovo Legion Y530 pograsz we wszystkie najnowsze gry, zmontujesz wideo w 4K i przygotujesz projekt w programach 3D. A to wszystko w laptopie, który waży 2.3 kilograma i przy niezłej baterii może również służyć jako narzędzie do pracy i rozrywki w podróży. (...)"

Zalety Lenovo Legion Y530 według testującego:

 • Świetny stosunek wydajności do ceny
 • Dobra klawiatura
 • Ekran IPS o dobrych parametrach
 • Niezły zestaw portów (i ich rozmieszczenie)

2. GamerWeb.pl - Lenovo Legion Stereo Headset – recenzja słuchawek dla graczy

Lenovo Legion

"Lenovo ponownie nie zawiodło i dostarczyło graczom ładny i porządnie wykonany headset za niewielkie pieniądze. Atutem słuchawek jest także niezła jakość dźwięku, przez co słuchawki mogą służyć nie tylko do grania, ale również do słuchania muzyki."

Zalety Lenovo Legion Stereo Headset według testującego:

 • Wygląd
 • Jakość wykonania
 • Wygodne materiałowe poduszki
 • Jakość dźwięku
 • Stosunek jakości do ceny

3. Notebookcheck.pl - Test laptopa Lenovo IdeaPad 330-15ICH

Lenovo Legion

"Lenovo IdeaPad 330-15ICH to laptop multimedialny stworzony do zastosowań domowych. W tej roli dla mniej wymagających użytkowników sprawdzi się dość dobrze. Co prawda bywa gorący pod obciążeniem, ale ekstremalne obciążenie raczej rzadko występuje w warunkach domowych. Narzekać można na niższą od spodziewanej wydajność CPU, ale zasadniczo jest ona i tak znacząco lepsza od tej, jaką mogą zaoferować laptopy z popularnymi procesorami niskonapięciowymi. (...) Wygodna klawiatura pozwoli na komfortową pracę z dokumentami (pisanie tej recenzji przychodziło bez problemu), rozlokowanie portów peryferyjnych jest z punktu widzenia użytkownika praworęcznego idealne, zastosowany w testowanym egzemplarzu zestaw dysków powinien zadowolić nawet zaawansowanego użytkownika, cicha praca to także niebagatelny plus a i każdą współczesną grę można na tym laptopie odpalić w wolnej chwili. Na koniec wypada jeszcze pochwalić zawiasy – nie tylko za szeroki zakres ruchu, ale także za dość stabilne utrzymywanie wyświetlacza w danym położeniu."

Zalety Lenovo IdeaPad 330 według testującego:

 • wygodna klawiatura
 • rozlokowanie portów
 • zadowalający zestaw dysków
 • cicha praca
 • zawiasy ekranu
Opublikowano przez: Czarny
Następna strona
Spis treści: