Recenzje sprzętu Lenovo Legion (cz. 10) – mamy powody do dumy

Recenzje sprzętu Lenovo Legion (cz. 10) – mamy powody do dumy

Zebraliśmy dla Was solidną porcję recenzji sprzętu Lenovo Legion, które w ostatnim miesiącu ukazały się w sieci. Wśród nich testy laptopów i akcesoriów Lenovo Legion. A już za jakiś czas możecie spodziewać się recenzji nowości zaprezentowanych na targach CES 2019 – w tym laptopów Lenovo Legion Y740, nowych monitorów i akcesoriów!

Urządzenia Lenovo Legion tworzymy z myślą o Was, graczach. Jesteśmy otwarci na Wasze sugestie i wsłuchujemy się w potrzeby zarówno e-sportowców, jak i początkujących graczy. W naszej ofercie znajdziecie komputery, laptopy dla graczy, ale także akcesoria - myszki, zestawy słuchawkowe, mechaniczne klawiatury dla graczy, a nawet podkładki.

Recenzje sprzętu Lenovo Legion regularnie pojawiają się w różnych miejscach sieci oraz w prasie drukowanej. Zastanawiacie się czy warto kupić laptopy i komputery Lenovo Legion? Być może poniższe testy pomogą Wam dokonać właściwego wyboru.

1. GamerWeb.pl - Lenovo Legion Stereo Headset – recenzja słuchawek dla graczy

Lenovo Legion

"Lenovo ponownie nie zawiodło i dostarczyło graczom ładny i porządnie wykonany headset za niewielkie pieniądze. Atutem słuchawek jest także niezła jakość dźwięku, przez co mogą służyć nie tylko do grania, ale również do słuchania muzyki."

Zalety Lenovo Legion Stereo Headset według testującego:

 • Wygląd
 • Jakość wykonania
 • Wygodne materiałowe poduszki
 • Jakość dźwięku
 • Stosunek jakości do ceny

2. Cybersport.pl - Lenovo Y Gaming Mechanical Switch Keyboard – klawiatura dla graczy, nie do pracy

Lenovo Legion

"Osoby, które szukają klawiatury przeznaczonej do gier, nie powinny być zawiedzione. Lenovo Y Gaming Mechanical Switch Keyboard powinno spokojnie sprawdzić się w większości sytuacji i testów, na jakie możemy ten sprzęt wystawić, a i sama cena wydaje się być atrakcyjna."

3. GamerWeb.pl - Test laptopa Lenovo Legion Y530

Lenovo Legion

"Lenovo Legion Y530-15 w testowanej wersji kosztuje około 4500 złotych, co oznacza, że ma świetny stosunek jakości do ceny. Ciężko w sklepach znaleźć coś o podobnych parametrach i wydajności w tym przedziale cenowym. Laptop wiele zyskał dzięki nowej, skromnej i eleganckiej obudowie, dzięki czemu może zainteresować nie tylko wymagających graczy, ale również osoby, które szukają uniwersalnego sprzętu. Urządzenie świetnie nada się nie tylko do gier, ale i np. do montażu filmów. Do tego mamy tutaj dość dobry ekran, niezłe głośniki i przyzwoity czas pracy na baterii."

Zalety Lenovo Legion Y530 według testującego:

 • Elegancka i smukła obudowa
 • Jakość dźwięku
 • Stosunek jakości do ceny
 • Cienkie ramki wokół matrycy
 • Duży wybór portów
 • Jak na takie parametry, niezły czas pracy na baterii
Opublikowano przez: Mały77
Następna strona
Spis treści: