Zdobądź Red Dead Redemption 2 i NIE TYLKO przy zakupie wybranych laptopów gamingowych Lenovo

Zarejestruj zakup

Jak skorzystać z promocji?

1
Kup dowolny produkt Lenovo Legion Y530 z procesorem Intel® Core™ i5
Dokonaj zakupu dowolnego produktu Lenovo Legion Y740, Legion Y540 lub IdeaPad L340 z procesorem Intel® Core™ i7 9. generacji

Sprawdź regulamin
2
Wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony w ciągu 14 dni od momentu zakupu.
Wypełnij formularz zgłoszeniowy na dole strony w ciągu 14 dni od momentu zakupu

Wypełnij formularz
3
Kup dowolny produkt Lenovo Legion Y530 z procesorem Intel® Core™ i5
Na adres e-mail podany w formularzu otrzymasz klucz do odblokowania pakietu startowego Intel® Software

Zobacz szczegóły pakietu
4
Kup dowolny produkt Lenovo Legion Y530 z procesorem Intel® Core™ i5
W celu zrealizowania klucza postępuj zgodnie z instrukcjami ze strony softwareoffer.intel.com i zainstaluj oprogramowanie!

Pobierz teraz

Zyskaj paczkę wartą ponad 80$

Red Dead Redemption 2, doskonale przyjęta przez krytyków, rozgrywająca się w otwartym świecie epopeja produkcji Rockstar Games i zarazem najlepiej oceniana gra na konsole aktualnej generacji, trafia teraz do rąk graczy PC w jeszcze lepszym wydaniu, oferując nową zawartość w trybie fabularnym, retusze oprawy wizualnej oraz wiele innych udoskonaleń.
Odwieczna wojna między githami a łupieżcami umysłów rozgorzeje również w podziemiach Undermountain, aby stamtąd przenieść się w kolejne miejsca! W grze Neverwinter: Uprising poszukiwacze przygód będą musieli przeniknąć na targane konfliktem obszary, odszukać wrogich przywódców, zmierzyć się z nowymi potężnymi przeciwnikami i odwiedzić Gwiezdny Port, bazę githów ukrytą wewnątrz asteroidy. Z kolei podczas nowej, 10-osobowej potyczki graczom przyjdzie stawić czoła Halasterowi Blackcloakowi, rozsierdzonemu konfliktami wybuchającymi w komnatach i pieczarach jego władztwa.
Cylance Smart Antivirus oferuje graczom całkowicie odmienne rozwiązania w zakresie cyberbezpieczeństwa. To kompaktowa, nienatarczywa (brak wyskakujących okien, aktualizacji czy plików sygnatur) i prosta w instalacji aplikacja, która nie wpływa na wydajność obsługiwanego systemu. Wykorzystuje ona sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, aby prewencyjnie wykrywać ataki złośliwego oprogramowania przed ich wystąpieniem, zapewniając jednocześnie ochronę przed nieznanymi zagrożeniami z 25-miesięcznym okresem predykcji. Ustaw, zapomnij i graj bez żadnego ryzyka!

Komputery objęte promocją

Lenovo Legion Y740
Zobacz więcej >
Lenovo Legion Y540
Zobacz więcej >
Lenovo IdeaPad L340
Zobacz więcej >

Formularz zgłoszeniowy

Dane uczestnika

Dane dotyczące zakupu

?
Numer seryjny
?
EAN
Wybierz z listy partnerów

Administratorem danych osobowych Uczestników Promocji jest Lenovo Technology B.V. Sp. z o.o. Oddział w Polsce z siedzibą w Warszawie, przy ul. Gottlieba Daimlera 1, 02-460 Warszawa. Dane osobowe w celu organizacji i prowadzenia Promocji będą przetwarzane na podstawie uzasadnionego interesu Lenovo. W związku z przetwarzaniem Twoich danych przysługują Ci określone prawa: prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu Twoich danych osobowych i prawach znajdziesz w Regulaminie.